Nature SA

"Akıllı Gübreleme ve Besleme"

SlideShow

Nature SA’de asıl amacımız yapraktan uygulama ve damla sulama biçimi icin bütün bir çeşitlilikte özel gübreler ve biyostimülatörler tasarlamak, geliştirmek ve üretmektir.

Αraştırma, yenilik ve modern üretim teknolojisi, her bitki besin maddesine yararlı solüsyonları veren en yüksek kalitedeki ürünleri pazara getirmek için kullanılır. Dahası, satışlardan sonra tüm ürünlerin başarılı kullanımını, müşteri rahatlığı ve memnuniyetini sağlayan teknik tavsiye sunulur.

Nature SA, topraktaki kimyasal tarım maddesi hizmetleri ve bitki doku analizlerinin yanı sıra, gelen ham madde ve nihai ürünlerin sürekli izlenmesini sağlayan tam donanımlı kalite kontrol laboratuvarı işletir. Şirket bir yandan ürünlerini Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğuda ihraç ederek geniş uluslararası gübreleme pazarında konumunu güçlendirirken, Yunanistan’da da varlığını sürekli olarak genişletiyor.

Pazarın isteklerine bir cevap verebilmek için kendi amacına uygun olarak, Nature SA sürekli olarak, bitki beslemede en sonki bilimsel sonuçlara dayanan yeni ürünler ortaya koyar.Nature SA